پرش به محتوای اصلی

اخبار

ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به مسافران در عید سعید فطر

ارائه خدمات مطلوب ارتباطی به مسافران در عید سعید فطر
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان از تلاش شبانه روزی همکاران حوزه ارتباطات برای پایداری شبکه و ارائه خدمات مطلوب ارتباطی در سراسر استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان در نشست بررسی وضعیت ارتباطی استان با اشاره به عدم قطعی یا اختلال ارتباط در هیچ یک از نقاط استان در تعطیلات عید سعید فطر گفت: با توجه به استقبال مردم عزیز جهت سفر به استان گلستان، کشیک کارکنان و پیمانکاران نگهداری شبکه های ارتباطی به صورت شبانه روزی و در تمامی روزهای هفته گذشته ادامه داشت و در هیچ یک از نقاط مسافرخیز استان شاهد اختلال یا مشکلی نبودیم.
وی اضافه کرد: از دیگر بخش های مهم در حفظ کیفیت ارتباطات، بحث حفاظت از خطوط فیبر نوری بود که با تلاش همکاران و برقراری گشت های مستمر و بدون وقفه ی کنترل مسیر فیبر از هر گونه آسیب دیدگی و قطعی آن جلوگیری شد.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اظهار داشت: همچنین با پایش های روزانه اپراتورهای همراه و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنتی بحمدلله تاکنون هیچ گونه قطعی و اختلالی در شبکه های مذکور رخ نداده و ارتباطات در کلیه اپراتورهای ثابت و همراه پایدار و نرمال می باشد.

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۵۸
تعداد بازدید : ۱۸۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید