پرش به محتوای اصلی

اخبار

حمایت از بخش خصوصی زمینه ساز توسعه اقتصادی

حمایت از بخش خصوصی زمینه ساز توسعه اقتصادی
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از حمایت بخش خصوصی با اعطای تسهیلات کم بهره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در نشست بررسی مشکلات بخش خصوصی گفت: امروز اقتصاد دیجیتال نقش مهمی در توسعه اقتصاد کشور و استان دارد و تلاش متخصصان در این حوزه مبین آینده ای روشن برای این حوزه است.
وی ادامه داد: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز به عنوان نماینده وزارت سعی در حمایت از این حوزه و رونق بخشی به آن دارد و اقدامات فراوانی را در حوزه آموزش، شبکه سازی و سایر موارد انجام داده است و تلاش دارد با حمایت شرکت های استان موجبات رونق اقتصادی استان را میسر سازد.
احمدی گفت: پرداخت تسهیلات بند الف تبصره 18 در راستای توانمندسازی نیروی انسانی و ایجاد فرصت های اشتغال به عرضه کنندگان روی سکوهای نرم افزاری برگزیده سازمان فناوری اطلاعات یکی از این طرح ها است که در سال جاری بیش از 40 میلیارد ریال تایید شده است.
وی در خصوص شرایط اصلی این تسهیلات بیان کرد: عرضه کننده حداقل یک سفارش منجر به خرید در سکوی نرم افزاری در یک سال گذشته داشته باشند و تأیید عرضه‌کنندگان توسط سکوی نرم افزاری بر اساس توافقنامه منعقده با سازمان فناوری اطلاعات باشد، به هر عرضه کننده 50 میلیون تسهیلات ارایه می شود.
بر اساس این گزارش، سکوهای نرم افزاری استان می توانند با مراجعه به زیرپورتال اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان به آدرس golestan.ict.gov.ir از شرایط و نحوه ثبت نام جهت دریافت تسهیلات آگاه شوند.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۸:۳۶
تعداد بازدید : ۱۳۵

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید