پرش به محتوای اصلی

اخبار

تعامل بخش خصوصی عاملی برای توسعه حوزه ICT گلستان

تعامل بخش خصوصی عاملی برای توسعه حوزه ICT گلستان
فعالان و کارشناسان حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان به منظور هم اندیشی و تبادل نظر گردهم آمدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ نشست هم اندیشی و تبادل نظر حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان با حضور کارآفرینان و فعالان حوزه ICT برگزار شد.
محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان هدف از برگزاری این نشست را ایجاد ارتباط و شناخت اکوسیستم فناوری اطلاعات استان دانست و گفت: هم گرائی و هم افزایی از مهمترین راه های رشد و توسعه این حوزه است و هدف از برگزاری این جلسه ایجاد انجمنی برای شناخت ظرفیت ها و ایجاد حلقه ارتباطی است.
وی اظهار داشت: کمبود تشکلی از افراد و شرکت های برتر استانی همیشه به عنوان یک نقص احساس شده است و این نشست با هدف رفع این ایراد و هم اندیشی و انتقال تجربه در جهت توسعه حوزه ICT برگزار شده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: در سالی که از طرف مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین نامگذاری شده است تلاش می کنیم تا با کمک بخش خصوصی زمینه را برای حرکتی بزرگ تا رسیدن به رشد و توسعه استان آماده سازیم.
رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان اظهار داشت: امروز به عنوان یک مسئولیت اجتماعی، فعالین حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات دور هم گردآمدند تا با حرکت به سمت ایجاد اشتغال پایدار و رشد تولید ناخالص داخلی نقش خود را در این حوزه ایفا کنند.
در ادامه فعالان حوزه ICT به تشریح فعالیت ها و ضرورت توجه به این حوزه پرداختند.

۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۱۰:۰۸
تعداد بازدید : ۱۲۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید