اخبار

سومین نشست کمیته اجرائی طرح توسعه کسب و کار اشتغال پایدار(تکاپو) استان گلستان برگزار شد.

سومین نشست کمیته اجرائی طرح توسعه کسب و کار اشتغال پایدار(تکاپو) استان گلستان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان نشست فنی پروژه های طرح تکاپو شرکت فناپ در استان گلستان با حضور مهندس رضاپناه مدیر امور استان های شرکت فناپ در روز دوشنبه در محل سالن جلسات اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان برگزار گردید.

دکتر مومنی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در جلسه اظهار داشت: حوزه ICT موتور توسعه، پیشران و توانمندساز سایر بخش هاست و باعث ارتقاء رفاه و بهره وری می شود همچنین حوزه ICT و فناوریھای نوین می تواند درآمدهای جدیدی را برای استان خلق کند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، توسعه کسب و کارھای بومی در استان را یکی از اهداف مهم طرح تکاپو دانست و گفت: حجم بازار فناوری ھای نوین در کشور به شدت در حال رشد است و در برنامه ششم توسعه رشد سه برابری بازار حوزه ICT پیش بینی شده است.

حسین مومنی با بیان اینکه سهم ICT در سبد مصرفی خانوارھای ایرانی در حال افزایش است، ادامه داد: در حال گذار از حوزه سخت افزاری به سمت تولید محتوا و نیروی انسانی هستیم و در این گذار ھر استانی که نیروی انسانی بیشتری داشته باشد بیشتر موفق خواهد شد.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، با بیان اینکه سرمایه گذاران کشور تمایل به سرمایه گذاری در استان گلستان را دارند، تصریح کرد: سعی میکنیم سرمایه گذاری بخش خصوصی را تقویت و نیروی انسانی بومی استان را توانمند کنیم.

در ادامه مهندس رضا پناه با ارائه سوابق و توانمندی های شرکت فناپ ضمن معرفی ظرفیت های شرکت مزبور به بیان چالش ها و راهکارهای اجرای پروژه های طرح تکاپوی استان گلستان پرداختند و همچنین از توان و عزم بالای شرکت فناپ در اجرای پروژه مزبور در استان خبر دادند.

۲۲ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۹
تعداد بازدید : ۳۰۲

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید