اخبار

بررسی مشکلات دفاتر ICT روستایی استان با حضور نمایندگان محترم مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی

بررسی مشکلات دفاتر ICT روستایی استان با حضور نمایندگان محترم مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا  در مجلس شورای اسلامی
این جلسه در روز یکشنبه 17/4/92 در اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید علی طاهری و آقای حاج عیسی امامی نمایندگان محترم مردم گرگان و آٔق قلا در مجلس شورای اسلامی ، آقای شریفی مدیرکل فناوری اطلاعات استانداری ،آقای خزایی مدیرکل پست استان ،آقای محمدی مقدم مدیر شعب سرپرستی پست بانک گلستان ، آقای حسینی مدیرعامل شرکت مخابرات استان و همچنین تعدادی از نمایندگان دفاتر ICT روستایی برگزار گردید.

 

این نشست به منظور  بررسی مشکلات دفاترICT  روستایی در استان به میزیانی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان برگزار گردید. در ابتدا مهندس صفدری مدیر کل محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات استان  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... قرآن مجید با عرض خیر مقدم و تشکر از مدعوین، جلسه را آغاز نمودند. سپس آقای مازندرانی به نمایندگی از دفاتر  ICT روستایی مشکلات و موانع پیش رو توسعه دفاتر را برشمردند.

16/4/92 (2)

در ادامه آقای احمدی معاون اداره کل ICT پس از ذکر توضیحاتی مختصر در خصوص مراحل شکل گیری و ماموریتهای این دفاتر در روستاها به تشریح مشکلات آنها پرداخت. سپس مدیران محترم حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در خصوص موضوعات مورد بحث پرداختند.

 

16/4/92

در انتها آقای امامی و جناب حجت الاسلام والمسلمین طاهری ضمن اعلام آمادگی جهت پیگیری مشکلات این عزیزان از مجاری قانونی بر نقش اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات با عنایت به ماده 17 آیین نامه اجرایی 194 مورخ 18/1/92  تاکید نمودند، بر همین اساس مقرر گردید کارگروهی با مدیریت اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و سایر دستگاههای ذیربط تشکیل و در جهت رفع مشکلات دفاتر ICT  اقدام نماید.

 

  16/4/92(4)

 

۱۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۶:۳۲
تعداد بازدید : ۵۵۷

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید