اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان:

اینترنت 14 سامانه دانشگاهی استان رایگان شد

اینترنت 14 سامانه دانشگاهی استان رایگان شد
محمد احمدی از رایگان شدن اینترنت 14 سامانه دانشگاهی استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان با اعلام این خبر افزود: با پیگیری های بعمل آمده از این پس دانشجویان 5 دانشگاه استان می توانند با اینترنت رایگان به 14 سامانه دانشگاهی دسترسی داشته باشند.
وی با اشاره به آخرین وضعیت رایگان شدن اینترنت آموزش مجازی برای دانشجویان اضافه کرد: اینترنت رایگان برای اکثر دانشگاههای دولتی اعلام شده برای وزارت ارتباطات عملیاتی شده است و برخی از آن نیز جهت ابلاغ به اپراتورها تحویل داده شده است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان در خصوص اسامی دانشگاههای استان که به اینترنت رایگان مجهز شده اند گفت: تعداد 7 سامانه از دانشگاه گلستان، 3 سامانه از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، 2 سامانه از دانشگاه گنبد، یک سامانه از دانشگاه پیام نور استان و همچنین یک سامانه هم از دانشگاه علوم پزشکی گلستان لحاظ گردیده است.
وی این اقدام را در راستای مسئولیت اجتماعی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دانست و گفت: تا به حال تعداد 14 سامانه مربوط به دانشگاه‌های استان در قالب اتصال رایگان به اینترنت قرار گرفتند که امکان تکمیل شدن این لیست همچنان وجود دارد و ما در راستای مسئولیت اجتماعی خود این موضوع را دنبال می‌کنیم تا به نتیجه مطلوب و نهایی برسیم.

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹
تعداد بازدید : ۱۴۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید