اخبار

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان خبر داد:

اینترنت خانگی در گلستان ارتقاء می یابد

اینترنت خانگی در گلستان ارتقاء می یابد
دومین نشست بررسی مشکلات مرتبط با کیفیت ارایه خدمات ADSL استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان؛ محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از کاهش مشکلات ارائه اینترنت پرسرعت مشترکان در برخی از شرکت های ارائه خدمات اینترنت خبر داد.
وی اضافه کرد: در پی بررسی شکایات مردمی در خصوص کیفیت ارائه خدمات اینترنت خانگی، کارگروهی با حضور شرکت های دارای پروانه FCP در اداره کل برگزار شد و موانع و مشکلات بررسی شد.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان اظهار داشت: شرکت های مذکور دلایل مختلفی را برای این اختلال ها عنوان کردند که در حال بررسی این دلایل و رسیدن به راه حل مناسب هستیم و این جلسات تا حصول نتیجه به صورت هفتگی برگزار خواهد شد.
وی همچنین در خصوص مشکلات موجود گفت: از مهمترین دلایل مطرح شده از طرف شرکت ها مباحث مختلفی از جمله فرسودگی و عدم رعایت استانداردهای کابل کشی در ساختمان ها، عدم ظرفیت کافی خطوط تلفن در انتقال دیتا و عدم آشنایی مشتریان با مباحث راه اندازی خطوط ADSL می باشد که مقرر شد برای هر یک از این مشکلات راه حل جامعی اندیشیده شود
وی افزود: پایین بودن سرعت و کیفیت اینترنت ثابت در برخی مناطق مسکونی استان موضوعی است که بر هیچکس پوشیده نبوده و وزارت ارتباطات برای پیگیری حقوق شهروندی به دنبال ارتقا سرعت و کیفیت اینترنت خانگی است.
نماینده عالی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان با بیان اینکه به دنبال ارتقاء شاخص های توسعه یافتگی ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان هستیم گفت: مصمم هستیم با استفاده از توان بخش خصوصی رتبه استان را دسترسی همگانی خدمات ارتباطی ارتقاء دهیم و این مهم جز با هماهنگی بین دستگاهی محقق نخواهد شد.

۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۲۴
تعداد بازدید : ۱۷۲

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید